Artykuły biurowe, artykuły piśmiennicze, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, papier ksero i do drukarek. Artykuły spożywcze i środki czystości. Meble biurowe gotowe i na zamówienie. Krótkie terminy realizacji zamówień, dowóz na terenie Krakowa bezpłatnie.

Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza celem zamówienia wizyty naszego konsultanta. Po otrzymaniu niniejszego zgłoszenia pracownik naszej firmy skontaktuje sie z Państewm i uzgodni szczegółowo termin wizyty, który bedzie Państwu odpowiadał. Prosimy o wypełnienie wszystkich pół formularza zgłoszeniowego.

Prosimy podać numer telefonu pod który możemy zadzwonić celem uzgodnienia terminu wizyty naszego Przedstawiciela.
Prosze zaznaczyć, w które dni możemy sie z Państwem skontaktować telefonicznie celem umówienia terminu wizyty Przedstawiciela naszej firmy.

Prosimy określić w jakich godzinach możemy zadzwonić.

:
:
Prosimy zaznaczyć tematy rozmowy, który najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom.
W tym miejscu mogą Pańswo wpisać treść wiadomości jezeli chcą Państwo uzupełnić podane w formularzu informacje

* wybór opcji TAK oznacza, że zapoznali się Państwo z REGULAMINEM wysyłania informacji handlowych oraz marketingowych przez Firmę Handlowo-Produkcyjną Abakus Rudolf Gil oraz wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10.2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r. Nr 144 poz. 1204) na podany przez Państwa adres email. Przyjmują Państwo jednocześnie do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

CAPTCHA
Prosze wpisać kod z obrazka.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.