Artykuły biurowe, artykuły piśmiennicze, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, papier ksero i do drukarek. Artykuły spożywcze i środki czystości. Meble biurowe gotowe i na zamówienie. Krótkie terminy realizacji zamówień, dowóz na terenie Krakowa bezpłatnie.

Formularz kontaktowy

Przy pomocy niniejszego formularza kontaktowego mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Ponadto zaznaczając opcję "TAK" mogą wyrazić Państwo zgodę na otrzymywanie od nas drogą mailową w przyszłości informacji o bieżących promocjach, ofertach handlowych i materiałów marketingowych. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania wysłane przy pomocy niniejszego formularza niezwłocznie. Dziekujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

* wybór opcji TAK oznacza, że zapoznali się Państwo z REGULAMINEM wysyłania informacji handlowych oraz marketingowych przez Firmę Handlowo-Produkcyjną Abakus Rudolf Gil oraz wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10.2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r. Nr 144 poz. 1204) na podany przez Państwa adres email. Przyjmują Państwo jednocześnie do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

CAPTCHA
Prosze wpisać kod z obrazka.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.