Artykuły biurowe, artykuły piśmiennicze, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, papier ksero i do drukarek. Artykuły spożywcze i środki czystości. Meble biurowe gotowe i na zamówienie. Krótkie terminy realizacji zamówień, dowóz na terenie Krakowa bezpłatnie.

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku w branży biuroserwisowej od 1990 roku i nieustannie od początku działalności staramy się o najwyższą jakości świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrywaniu biur i przedsiębiorstw w materiały biurowe, papier ksero i papier do drukarek, artykuły papiernicze, materiały eksploatacyjne (takie jak tonery, tusze do drukarek), artykuły spożywcze, artykuły higieniczne i gospodarcze, meble biurowe oraz krzesła i fotele biurowe.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów znanych i renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość dostarczanych przez nas towarów.
Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usług biuroserwisowych zaowocowało wprowadzeniem do oferty takich usług jak wykonywanie druków na zamówienia klienta oraz zaopatrzenie w meble projektowane indywidualnie wg zamówienia klienta.
Wykwalifikowany i doświadczony personel doradzi Państwu oraz pomoże w wyborze odpowiednich do Państwa potrzeb produktów, a fachowa i szybka obsługa zagwarantuje pełną satysfakcje z korzystania z naszych usług.
Szeroki asortyment oferowanych przez nas produktów gwarantuje zaspokojenie każdych, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów w zakresie wyposażenia biura. Działamy szybko i elastycznie dostosowując sie do potrzeb naszych klientów. Mamy ogromną nadzieję, że dołaczą Państwo do grona naszych klientów.

Działamy profesjonalnie i oferujemy najlepsze rozwiązania dla zaopatrzenia Państwa biura.
ZAPRASZAMY!!!